zklepy.pl

Kącik typerski. Spokojny początek i… typ ze wschodu

Niezmiernie się cieszymy, iż hokejowe emocje mogą nam towarzyszyć również w czwartki. Dzisiaj przyglądamy się ciekawym propozycjom na starcie JKH GKS-u Jastrzębie z Re-Plast Unią Oświęcim. Na podbicie kursu przygotowaliśmy również typ z KHL!

18.00 JKH GKS Jastrzębie – Re-Plast Unia Oświęcim

1. tercja – liczba goli.

Typ: poniżej 1,5.

Kurs: 1,87.

JKH GKS Jastrzębie niezwykle spokojnie rozpoczynał każdy z dotychczasowych trzech pojedynków. W każdym z nich jedna bramka była maksimum, na jakie mogliśmy liczyć w pierwszych dwudziestu minutach meczów z udziałem jastrzębian. Co ciekawe, ten kto ją zdobył, wygrywał późniejsze spotkanie. Nieco inaczej sprawy mają się w przypadku Unii Oświęcim. W ostatnim meczu z Zagłębiem Sosnowiec zdobyli jedną bramkę, by w kolejnych odsłonach dołożyć kolejne trafienia. We wcześniejszych pojedynkach zdarzało im się tracić ich więcej, ale dziś już żadna z nowych twarzy w szatni oświęcimskiej ekipy nie będzie lekceważyła rywali z Polskiej Hokej Ligi. Obydwa zespoły przeszły sporo zmian kadrowych, toteż możemy się spodziewać, że w początkowej fazie meczu spędzą one nieco czasu, na wzajemnym wybadaniu terenu.

KLIKNIJ W BANER, ZAREJESTRUJ SIĘ U NASZEGO PARTNERA I ODBIERZ CASHBACK DO 500 ZŁOTYCH!!!

18.30 HK Soczi – Dynamo Moskwa

1X2.

Typ: Dynamo Moskwa.

Kurs: 1,48.

Każda seria musi mieć kiedyś swój koniec, ale… wierzymy że Dynamo Moskwa przedłuży ją jeszcze co najmniej o jeden mecz! Stołeczni hokeiści zainkasowali komplet punktów w pierwszych siedmiu pojedynkach KHL, prezentując sporą siłę w ofensywie. Każdy z dotychczasowych pojedynków Soczi był za to bardzo wyrównany, lecz w ostatnich trzech spotkaniach ta drużyna zdołała zdobyć zaledwie jedno trafienie. Choć miasto gospodarzy Zimowych Igrzysk Olimpijskich 2014 nie jest najłatwiejszym terenem, to wierzymy, że drużyna z Moskwy znajdzie dziś sposób na swych rywali i ponownie zgarnie pełną pulę.

KLIKNIJ W BANER, ZAREJESTRUJ SIĘ U NASZEGO PARTNERA I ODBIERZ CASHBACK DO 500 ZŁOTYCH!!!

image

Najnowsze artykuły

Jak w kalejdoskopie. Osiem goli przy Chemików 4, marsz triumfalny Unii

Redakcja

GieKSa lepsza od rywali zza miedzy. Dublet Marklunda i komplet zwycięstw nad Zagłębiem

Redakcja

Ten wieczór należał do Unii. Pewna wygrana oświęcimian pod Wawelem

Kacper Tomasz Langowski

Zostaw komentarz