zklepy.pl
Image default

Kącik typerski. Spokojny początek i… typ ze wschodu

Niezmiernie się cieszymy, iż hokejowe emocje mogą nam towarzyszyć również w czwartki. Dzisiaj przyglądamy się ciekawym propozycjom na starcie JKH GKS-u Jastrzębie z Re-Plast Unią Oświęcim. Na podbicie kursu przygotowaliśmy również typ z KHL!

18.00 JKH GKS Jastrzębie – Re-Plast Unia Oświęcim

1. tercja – liczba goli.

Typ: poniżej 1,5.

Kurs: 1,87.

JKH GKS Jastrzębie niezwykle spokojnie rozpoczynał każdy z dotychczasowych trzech pojedynków. W każdym z nich jedna bramka była maksimum, na jakie mogliśmy liczyć w pierwszych dwudziestu minutach meczów z udziałem jastrzębian. Co ciekawe, ten kto ją zdobył, wygrywał późniejsze spotkanie. Nieco inaczej sprawy mają się w przypadku Unii Oświęcim. W ostatnim meczu z Zagłębiem Sosnowiec zdobyli jedną bramkę, by w kolejnych odsłonach dołożyć kolejne trafienia. We wcześniejszych pojedynkach zdarzało im się tracić ich więcej, ale dziś już żadna z nowych twarzy w szatni oświęcimskiej ekipy nie będzie lekceważyła rywali z Polskiej Hokej Ligi. Obydwa zespoły przeszły sporo zmian kadrowych, toteż możemy się spodziewać, że w początkowej fazie meczu spędzą one nieco czasu, na wzajemnym wybadaniu terenu.

KLIKNIJ W BANER, ZAREJESTRUJ SIĘ U NASZEGO PARTNERA I ODBIERZ CASHBACK DO 500 ZŁOTYCH!!!

18.30 HK Soczi – Dynamo Moskwa

1X2.

Typ: Dynamo Moskwa.

Kurs: 1,48.

Każda seria musi mieć kiedyś swój koniec, ale… wierzymy że Dynamo Moskwa przedłuży ją jeszcze co najmniej o jeden mecz! Stołeczni hokeiści zainkasowali komplet punktów w pierwszych siedmiu pojedynkach KHL, prezentując sporą siłę w ofensywie. Każdy z dotychczasowych pojedynków Soczi był za to bardzo wyrównany, lecz w ostatnich trzech spotkaniach ta drużyna zdołała zdobyć zaledwie jedno trafienie. Choć miasto gospodarzy Zimowych Igrzysk Olimpijskich 2014 nie jest najłatwiejszym terenem, to wierzymy, że drużyna z Moskwy znajdzie dziś sposób na swych rywali i ponownie zgarnie pełną pulę.

KLIKNIJ W BANER, ZAREJESTRUJ SIĘ U NASZEGO PARTNERA I ODBIERZ CASHBACK DO 500 ZŁOTYCH!!!

image

Najnowsze artykuły

KH Energa Toruń bez prezesa! Bogdan Rozwadowski odwołany

Mikołaj Pachniewski

KH Energa Toruń zmieni prezesa? Bogdan Rozwadowski bez absolutorium

Mikołaj Pachniewski

Polacy postawili twarde warunki! Świetna postawa na tle gwiazd NHL

Kacper Tomasz Langowski

Skomentuj