Znajdziesz nas też tutaj:

CHL

Poznaliśmy rywali polskich ekip w Champions Hockey League. Zespoły z najwyższej półki

Za nami losowanie grup nadchodzącej edycji Champions Hockey League, w której w tym roku wyjątkowo udział wezmą dwa polskie zespoły: GKS Katowice i Comarch Cracovia. Poznaliśmy już rywali, z którymi zmierzą się przedstawiciele Polskiej Hokej Ligi.

Dziś o godzinie 16.00 rozpoczęła się uroczysta ceremonia losowania grup Champions Hockey League, którą swymi osobami zaszczycili Olli Jokinen oraz Sami Kapanen (a nie, jak pierwotnie ogłoszono, Pekka Rinne). Polscy kibice mogą sobie ostrzyć już zęby (a także planować urlopy w pracy), gdyż reprezentanci naszego hokeja zmierzą się z ekipami w najwyższej półki.

Mistrz Polski – GKS Katowice – trafił do grupy D. Hokeiści ze stolicy województwa śląskiego zmierzą się ze zwycięzcami minionej edycji – szwedzkim Rögle BK. Stawki dopełniają srebrni medaliści ze Szwajcarii – ZSC Lions oraz finaliści minionej edycji play-offów ICE Hockey League – Fehérvár AV19. Co ciekawe, trenerem węgierskiej ekipy jest Kevin Constantine. Ten sam, który nie tak dawno nie sprawdził się na trenerskiej ławce Re-Plast Unii Oświęcim.

W doborowym towarzystwie znaleźli się także zdobywcy Pucharu Kontynentalnego – Comarch Cracovia. Krakowianie skrzyżują kije z mistrzami Szwecji – Färjestad BK. Kolejnymi rywalami „Pasów” jest austriacki EC VSV, a także niemieccy Straubing Tigers.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


fit&gym


betclicOstatnie artykuły