Szalony mecz pod Wawelem. GKS Katowice lepszy po dogrywce

Szalony przebieg miał mecz Comarch Cracovii z GKS-em Katowice. Goście po niespełna 7. minutach prowadzili 3:0, ale gospodarze nie poddali się i w 60. minucie to oni prowadzili 5:4. Na 12 sekund przed końcem wyrównał jednak Sam Marklund, a w dogrywce decydujący cios zadał Olii Iisakka.

Comarch Cracovia – GKS Katowice 5:6 pd. (0:3, 2:1, 3:1, d. 0:1)
5:4 – Jaane Jalasvaara (59:24),
5:5 – Sam Marklund – Bartosz Fraszko, Noah Delmas (59:48, z wycofanym bramkarzem),
5:6 – Olli Iisakka – Joona Monto (63:43).

Cracovia: Robson (od 07:04 Hebda) – Ježek, Motloch; Vildumetz, Raška, Špaček – Žůrek, Kunst; Aapo, Lundgren, Berling – Jalasvaara, Krenželok; Kasperlík, Sawicki, Kapica – Bieniek, Dziurdzia; Mocarski, Bezwiński, Brynkus.

GKS: Murray – Delmas, Kruczek; Marklund, Michalski, Fraszko – Varttinen, Koponen; Isakka, Monto, Olsson – Wanacki, Cook; Lehtimaki, Bepierszcz, Hitosato – Maciaś, Chodor; Kowalczuk, Smal.