zklepy.pl
Image default

Trzy gwiazdy 13. kolejki: Marklund, Valtola, Špirko

W miniony piątek nasi ligowcy sobie postrzelali. Tym razem wybraliśmy zawodników z GKS-u Katowice, Zagłębia Sosnowiec oraz JKH GKS-u Jastrzębie. Wszyscy trzej zdobyli w tej kolejce aż 11 punktów!

Sam Marklund (GKS Katowice) – 2 gole, 2 asysty

Napastnik mistrzów Polski, w meczu z Comarch Cracovią błysnął skutecznością. Był bardzo aktywny przez całe spotkanie. Szwedzki napastnik, asystował przy bramce Bena Sokaya podczas gry w przewadze. Następnie, w 16. minucie Marklund zdobył bramkę po strzale z najbliższej odległości. W 27. minucie brał udział przy bramce, która okazała się być tą zwycięską. Zawodnik ten rozpoczął akcję, kiedy to na listę strzelców wpisał się Hampus Olsson. Sześć minut później, zdobył swoją drugą bramkę w tym meczu. To na pewno był najlepszy występ Szweda na polskich taflach.

Olli Valtola (Zagłębie Sosnowiec) – 2 gole, 2 asysty

Fin rozegrał świetne zawody przeciwko zespołowi Marmy Ciarko STS-u Sanok. W 13. minucie zdobył swoją pierwszą bramkę, po strzale w dłuższy róg bramki Kristiana Tamminena. W 27. minucie dołożył kolejnego gola na swoje konto. Tym razem wykorzystał dobre podanie Niklasa Salo. W 48. minucie wyłożył gumę Michałowi Bernackiemu, który nie zmarnował swojej okazji. Chwilę później zanotował kolejny punkt. Podał on do Nikity Bucenki przed bramkę, a Ukrainiec bez problemu wpisał się na listę strzelców.

Rastislav Špirko (JKH GKS Jastrzębie) – 3 asysty

Odkąd Słowak dołączył do drużyny z Jastrzębia-Zdroju, niemal od razu stał się jej kluczową postacią. W meczu z PZU Podhalem Nowy Targ, błysnął przeglądem pola, notując trzy kluczowe podania. Ten doświadczony zawodnik, swój popis rozpoczął w 30. minucie. Rozpoczął on akcję bramkową, kiedy to na listę strzelców wpisał się Robert Arrak. Dwie minuty później pomógł strzelić gola Marcinowi Koluszowi. W 33. minucie gry, brał udział w akcji bramkowej przy golu Macieja Urbanowicza.

Najnowsze artykuły

Trzy gwiazdy 26. kolejki: Sawicki, Dziubiński, Fučík

Redakcja

Trzy gwiazdy 24. kolejki: Łyszczarczyk, Heikkinen, Wronka

Mikołaj Pachniewski

Trzy gwiazdy 23. kolejki: Fučík, Špirko, Lindgren

admin

Skomentuj